• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Вітаємо:

Переможців в обласному етапі тестування в кандидати до Миколаївського територіального відділення Малої Академії наук України в 2015 році:

Діма

Бончковського Дмитра, учня 9-Б класу - відділення «Математика»

Лейла

Гусакову Лейлу, ученицю 9-Б класу - відділення «Мистецтвознавство»

Іра

Осійчук Ірину, ученицю 9-Б класу, учасницю тестування, відділення «Зарубіжна літера-тура»

Вітаємо лауреатів конкурсу «Поетична пристань»:

Головань

Голованя Дмитра, учня 4-Б класу, ІІ місце (І вікова категорія)

Даринка

Головань Дарину, ученицю 7-го класу, ІІІ місце (ІІ вікова категорія).

Маріна

Воскобойник Марину, ученицю 9-Б класу, ІІІ місце (ІІІ вікова категорія).


Вітаємо переможців міських олімпіад та конкурсів

Призера в міській олімпіаді з інформатики (програмування, ОАП)

Бончковського Дмитра , І-е місце (9-Б, вч. Бутельга В.П.)

Призера в міській олімпіаді з екології

Марушевську Анну, І-е місце (11 кл., Сердюк Л.М.)

Призерів міського конкурсу «Новорічна композиція»:

Луб’яного Євгена - І-е місце (4-Б, класовод Головань Н. С.)

за композицію «Ходяча ялинка», зроблену із стрічок. Міцай Дар’ю - ІІІ- е місце (4-Б, класовод Головань Н. С.)

за композицію «Святкова ялинка», зроблену із спонжиків.

Призерів міського конкурсу «Український сувенір»:

Мігуш Дар’ю - І-е місце (9-А, керівник гуртка «Умілі руки» Ліпанова Т. А.)

за стилізовані гольниці, виконані за допомогою техніки біскорню.

Дорошенко Анну - ІІІ-е місце (8-А клас, класний керівник Сердюк Л. М.)

за декоративні підсвічники, виконані із солоного тіста.


Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з інформатики та компютерної вправності "Бобер-2015" учнів 2-11 класів!!!!!!

Прізвище, ім'я

Результат

1

Грачова Анастасія Сергіївна

відмінно

2

Гаврусенко Вероніка Ігорівна

відмінно

3

Ступаченко Анастасія Сергіївна

відмінно

4

Колос Дмитро Русланович

відмінно

5

Сердюкова Ксенія Андріївна

відмінно

6

Новак Віталій Сергійович

відмінно

7

Бутенко Анастасія Сергіївна

відмінно

8

Гонорович Богдан Олександрович

відмінно

9

Херсун Євген Олександрович

відмінно

10

Регер Олексій Володимирович

відмінно

11

Демченко Вікторія Олександрівна

відмінно

12

Шонія Сабріна Самірівна

добре

13

Чмирь Владислав Русланович

добре

14

Кравчук Владислав Володимирович

добре

15

Негода Анастасія Віталіївна

добре

16

Будило Поліна Миколаївна

добре

17

Шпак Юліана Андріївна

добре

18

Льожикова Діана Миколаївна

добре

19

Яворська Валерія Олександрівна

добре

20

Ярмоленко Олександр Русланович

добре

21

Черепанов Георгій Миколайович

добре

22

Односталко Андрій Андрійович

добре

23

Гагін Володимир В'ячеславович

добре

24

Болгаріна Валерія Олегівна

добре

25

Сергейчук Олег Володимирович

добре

26

Луценко Данило Русланович

добре

27

Дудар Надія Іванівна

добре

28

Ярема Дарія Євгенівна

добре

29

Єнгоян Яна Робертівна

добре

30

Аркушенко Сергій Олександрович

добре

31

Болакан Анна В'ячеславівна

добре

32

Братчук Артем Станіславович

добре

33

Іванов Віталій Романович

добре

34

Храпко Максим Євгенович

добре

35

Кравчук Віолета Олександрівна

добре

36

Ганов Євген Євгенович

добре

37

Міцай Дарія Михайлівна

добре

38

Тунон Аріна Олегівна

добре

39

Грабовенко Юліана Ігорівна

добре

40

Кварацхелія Микола Вадимович

добре

41

Швець Дмитро Вадимович

добре

42

Кузьменко Олександра Олегівна

добре

43

Угренкова Альбіна Павлівна

добре

44

Кривенок Дмитро Олександрович

добре

45

Мільо Данило Володимирович

добре

46

Михайлов Артем Олександрович

добре

47

Шевченко Євген Олександрович

добре

48

Галянт Ольга Михайлівна

добре

49

Зінкевич Анастасія Олександрівна

добре




Кiлькiсть переглядiв: 119

Коментарi